Jtree Sams
Jtree Sams

o ti na engshe muuuu mumje

4 timmar sedan
KingVali
KingVali

Gehen auf die 10 Mil.zu innerhalb von 1 Woche 💣💣💣

4 timmar sedan
Wafaa Osman
Wafaa Osman

Loredana hat mit ihr Song (Angst ) mozzik rasiert

5 timmar sedan
Leandro Hoti
Leandro Hoti

Dislike

5 timmar sedan
Tugce Sen
Tugce Sen

Wo ist der Typ der alles übersetzt wenn man ihn mal braucht hahaha

5 timmar sedan
Mike Saraft
Mike Saraft

♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme.* *Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj.* *Kjo është dashuria e vërtetë !!! (shikoni lart dhe pyesni TI)*

5 timmar sedan
Merita Bajra
Merita Bajra

Ma i forti moziku

5 timmar sedan
Julius Madrow
Julius Madrow

♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Perëndia e tregoi dashurinë e Tij për ne duke dërguar Birin e Tij, Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme.* *Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj.* *(shikoni lart dhe pyesni TI)*

5 timmar sedan
arti cod
arti cod

Ik e gjej shoket me ket teks te flliqt

5 timmar sedan
Diart Krasniqi Diart Krasniqi
Diart Krasniqi Diart Krasniqi

mozikk madona dona dona ajo pin corona

5 timmar sedan
ikikoko kokoiki
ikikoko kokoiki

Popull dele

5 timmar sedan
kelmendi kosovo
kelmendi kosovo

2:27 kuh pa jeleka njana osht kqyrne mir

6 timmar sedan
Rama F
Rama F

Ja man 🔥🔥🔥

7 timmar sedan
Rama F
Rama F

Geil🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

7 timmar sedan
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

V

7 timmar sedan
Rama F
Rama F

10000 komentee🔥🔥🔥🔥🔥

7 timmar sedan
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

Ä

7 timmar sedan
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

B

7 timmar sedan
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

A

7 timmar sedan
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

A

7 timmar sedan
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

A

7 timmar sedan
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

A

7 timmar sedan
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

A

7 timmar sedan
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

A

7 timmar sedan
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

Er

7 timmar sedan
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

R

7 timmar sedan
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

B

7 timmar sedan
Arbnor Imeri
Arbnor Imeri

A

7 timmar sedan
Mari Olimbie
Mari Olimbie

😍😍😍😍

7 timmar sedan
Rambo 008
Rambo 008

Kush mi ban like komentin u martoft me madonen e zemres 😂

7 timmar sedan
Isuf Xhakaj
Isuf Xhakaj

👏👏👏👍

7 timmar sedan
Vlera Spahiu
Vlera Spahiu

Mozzik Boss

7 timmar sedan
leonora Zeneli
leonora Zeneli

7.2 million🔥🔥

7 timmar sedan
leonora Zeneli
leonora Zeneli

9.5 million🔥🥰

7 timmar sedan
Vaid Krasnici
Vaid Krasnici

???

7 timmar sedan
sadet halilaj
sadet halilaj

nuk e di si e lejon yotubi ket ropqim me fut keto shkerdhata keng! qa kulture jep ky laskar! shko laper vdis me ndonji kanal ma mir! 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

7 timmar sedan
Kristina O.T.R
Kristina O.T.R

Ka lan nam me kyt kang kaq te gjinerume jan dhe femi qe e digjojn dhe mbylllin veshet per mos me e digju kyt katastrof

5 timmar sedan
Mahmud Mustafov
Mahmud Mustafov

🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤗

7 timmar sedan
Fatmir Dreshaj
Fatmir Dreshaj

habt ihr jetzt loredana gesehen siehst genau aus wie Madonna

7 timmar sedan
Defaultz
Defaultz

10milly ZIKI

7 timmar sedan
GOD TiGeR
GOD TiGeR

🥵

8 timmar sedan
Patriot Baba
Patriot Baba

Nicee

8 timmar sedan
ʟ ᴏ ʀ ɪ
ʟ ᴏ ʀ ɪ

*Loredana left the chat*

8 timmar sedan
Salma
Salma

Kam Madonna jetzt Albanisch hä 🤔

8 timmar sedan
Adil Adili
Adil Adili

Like cm ejj

9 timmar sedan
Fatonics veseli
Fatonics veseli

O morr i pidhit 🤣🖕🏻

9 timmar sedan
S.L Entertainment
S.L Entertainment

Hajt boni kishe kom than diqka shum per me kesh 😂

9 timmar sedan
Rinor Latifi
Rinor Latifi

Ajde 10.000 komente ja bojm😂🔥🔥

9 timmar sedan
Rinor Latifi
Rinor Latifi

🔥🔥🔥🔥

9 timmar sedan
Andrea ALB
Andrea ALB

Emri: Ilir Hoxha. Komenti: Großartiges Lied. Liebe aus Deutschland 🇩🇪

9 timmar sedan
tahir Thaqi
tahir Thaqi

bravo 💬👍

9 timmar sedan
Igli Neziri
Igli Neziri

pi korona..mba dy telefona..asgjo tjeter smora vesh..hajt hajt se u kry 😂

9 timmar sedan
La Jolie
La Jolie

💋🔥🔥🔥🔥🔥

9 timmar sedan
Haneme Taraj
Haneme Taraj

Gramoz mir po tingelloka po sen smora vesh

9 timmar sedan
La Jolie
La Jolie

Stabil

9 timmar sedan
La Jolie
La Jolie

Stabil

9 timmar sedan
Deze_LoL
Deze_LoL

Ik se na zuri korona

9 timmar sedan
La Jolie
La Jolie

🤫🤫🤫🤫👌👌👌

9 timmar sedan
La Jolie
La Jolie

Traummmn

9 timmar sedan
Freeride Trip Channel
Freeride Trip Channel

come avete osato a rovesciare in terra la birra vergogna

10 timmar sedan
Elidjon Isehiti
Elidjon Isehiti

Like kush te hy tu pa komentet

10 timmar sedan
TC Assi
TC Assi

Jungs mozzik hatt noch Lori Abonniert Schaut bei Kanäle

10 timmar sedan
NiTi' WAR
NiTi' WAR

U ta hanksha piiiiiiten me xhiz deri sats ngina

10 timmar sedan
leonora Zeneli
leonora Zeneli

MOZZIK DU BIST KRANK BRO🔥🔥🔥

10 timmar sedan
leonora Zeneli
leonora Zeneli

🌟🌟🌟🌟

10 timmar sedan
Naxhije Haziri
Naxhije Haziri

👑👑👑💚

10 timmar sedan
soinhu foitu
soinhu foitu

🔥

10 timmar sedan
Naxhije Haziri
Naxhije Haziri

Mbreti u rikthy

10 timmar sedan
Kristina O.T.R
Kristina O.T.R

Mbreti esht noizy jo ky i Gjenerumi

5 timmar sedan
soinhu foitu
soinhu foitu

shum bukur kenga

10 timmar sedan
Edison Arifaj
Edison Arifaj

banmani like komentin le ta djegim

10 timmar sedan
leonora Zeneli
leonora Zeneli

9.4 million❤️❤️🔥

10 timmar sedan
Eja Roni Igrishta
Eja Roni Igrishta

Super keng

10 timmar sedan
Naldi Kulla
Naldi Kulla

sememory.info/video/nq6roXx-fJumsM0/video.html

11 timmar sedan
Naldi Kulla
Naldi Kulla

Uuuuuuuu fiksim

11 timmar sedan
Bujar Tahiri
Bujar Tahiri

Bravo xikiii suksese kushaa..veq next

11 timmar sedan
Yasiin West
Yasiin West

POP SMOKE - TUNNEL VISION SAMPLE FÜR DIE PRODUZENTEN

11 timmar sedan
Etmondi Etmondi
Etmondi Etmondi

Ma imiri je pasha ropt 🥵🥵

11 timmar sedan
Twopeace 2.0
Twopeace 2.0

Der muss mal Lied für Kosovo machen das wird abgehen

11 timmar sedan
Ren Mrishaj
Ren Mrishaj

Mozziki kamzali mode! 😂

11 timmar sedan
Gentonis Ukaj
Gentonis Ukaj

110

11 timmar sedan
jeta jeta
jeta jeta

O a ka shqiptar knej be se veq gjermonisht

11 timmar sedan
Abdulla Imerii
Abdulla Imerii

🥳🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

11 timmar sedan
Endri Hoxha
Endri Hoxha

Bravo o pall kari

12 timmar sedan
Salma
Salma

Dieser Moment wenn man anfängt zu tantzen 😅😹

12 timmar sedan
erza maloku
erza maloku

Mozzik tdu shum jam shum fanse e madhe e jotja❣️❤️❤️🔥

12 timmar sedan
Genci Beraj
Genci Beraj

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️❤️❤️❤️💋🌹

13 timmar sedan
giulia reimelarei
giulia reimelarei

shum bukur kenga

13 timmar sedan
steve z
steve z

🔥

13 timmar sedan
Amena Osman
Amena Osman

Loridana ist bestir alsMorZZlk

13 timmar sedan
Ajet Thaqi
Ajet Thaqi

Tqivsha ropt ngoj Pastro fjalorin pak..

13 timmar sedan
TAC_BIRKAN . A
TAC_BIRKAN . A

Krasssssssss 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 besser als Loredana

13 timmar sedan
Hamdi Brruti
Hamdi Brruti

A ja bojm krejt njerzve qe kan shru shqip ne koment Bomani edhe mu seriozisht ej let menojn gjermant pale shka kena shkru Ok ?

13 timmar sedan
Shpendi Tilufa
Shpendi Tilufa

O super hero

13 timmar sedan
BARDTV KINGI
BARDTV KINGI

Kingi mozik

13 timmar sedan
positive vibes
positive vibes

A jemi tu e qu ma shum se 10 k komente 👍👍🙏🙏

13 timmar sedan
Zsanett Zsibrita
Zsanett Zsibrita

Super😊😍🤗💖😘

14 timmar sedan
Ilirjana Berisha
Ilirjana Berisha

Sa mir

14 timmar sedan
Dritan Gjeta
Dritan Gjeta

Per shaka e ka bere kete kenge mos e merrni seriozisht 😁

14 timmar sedan
leonora Zeneli
leonora Zeneli

9.3 million❤️❤️🔥🔥🔥🔥

14 timmar sedan
moussa moussa
moussa moussa

Tschüss tschüss 😂😂😂😂

14 timmar sedan
Tzoulian X
Tzoulian X

🦾🦾

14 timmar sedan
Tzoulian X
Tzoulian X

🔫

14 timmar sedan
Vali Bala
Vali Bala

10 k comments

14 timmar sedan